Nabídka služeb

Tvorba webových stránek

Vytvořím pro Vás moderní webové stránky, které budou nejen reprezentovat Vaši firmu, ale hlavně budou užitečným zdrojem informací o Vašem podnikání, produktech a firmě. Webové stránky Vám mohou pomoci získávat nové zákazníky, ale také je odradit. Proto mě vždy zajímá, na jakou cílovou skupinu se zaměřujeme a podle toho navrhuji vhodná řešení.  Následně vše zpracuji od návrhu po spuštění. Poradím Vám a zajistím všechny související služby.

Webové stránky na míru

Co firma, to jiné požadavky. Každá má specifické zákazníky, nebo uživatele. Nad tím se zamýšlím od samotného návrhu. Budou to spíše muži, nebo ženy? Jaké prohlížeče a vyhledávače přednostně používají? Co hledají a co jim můžete nabídnout? Jak jim můžete usnadnit život? V době, kdy technologie čas spíše kradou, já věřím, že by měly život především usnadňovat a s tím zřetelem vytvářím webové stránky přímo na míru.

 

Vždy aktuální web

Tvorba webovách stránekMožná, že jste měli, nebo ještě máte webové stránky, kdy je potřeba kvůli každé změně volat webmastera, který nemá stále čas, nebo se tvorbě stránek věnoval jako student a dnes se zabývá něčím úplně jiným. Vaše webové stránky jsou zoufale zastaralé, nabízejí akce na minulý podzim a z poptávkových formulářů přichází jen spam. Nabízím Vám dlouhodobou spolupráci a webové stránky založené na kvalitním redakčním systému, pomocí kterého snadno udržíte obsah vždy aktuální.

Odvirování webových stránek

Zavirované webové stránky jsou obvykle důsledkem zanedbání jejich pravidelné údržby. Často je důvodem právě výše zmíněná situace, kdy se tvůrce webu projektu nadále nevěnuje. Aktualizace softwaru je základem, ale s tím, jak se stále vyvíjejí metody hackerů je potřeba nadstandardní zabezpečení. Počet zavirovaných webů stále stoupá a já bezpečnosti stránek mě svěřených věnuji velkou pozornost. Specializuji se na odvirování WordPressu . Pokud byl Váš Web napaden, kontaktujte mě. Snažím se provést opravu co nejrychleji. Infikovaný web způsobuje značné škody především svému majiteli. Více: Bezpečnost WordPressu , Odvirování webu

Další služby

Mám zkušennosti v oboru polygrafie, ve spolupráci se studiem DTP Futura Vám mohu nabídnout více, než web. Pokud potřebujete vytvořit firemní logo, vyrobit vizitky pro Vás, nebo Vaše zaměstnace, letáky, katalogy, firemní časopis jak tištěný, tak elektronický, celkový firemní styl, zajistit perzonalizovaný tisk, nebo převést naskenované dokumenty do elektronické podoby (OCR), obraťte se na mě také.