Nabídka služeb

pomohu Vám, vytvořím stránky na míru

Webové stránky „vše v jednom“

Webové stránky a službyNabízím tvorbu webových stránek a související práce. Vše od návrhu po spuštění a provoz webových stránek. Pokud se v problematice neorientujete, ušetřím Vás záplavy odborných informací a zařídím vše potřebné sám. Na Vás bude pouze schválení grafického návrhu a obsahová část. I s tou Vám mohu pomoci a napsat články na dané téma, kde opravíme faktické nepřesnosti a přizpůsobíme přesně na míru Vašeho podnikání.

Webové stránky na míru

Co firma, to jiné požadavky. Velká část mého portfolia jsou weby z oboru stavebnictví, ale samozřejmě i další. Každé mají specifické zákazníky a to je něco, nad čím se skutečně zamýšlím od samotného návrhu. Budou to spíše muži, nebo ženy? Jaké prohlížeče a vyhledávače přednostně používají? Co hledají a co jim může můj klient nabídnout? Někdy se tyto požadavky u webových stránek míjí a já Vám rád pomohu a přispěji svými radami. Na základě získaných informací pak vytvořím webové stránky Vám přímo na míru.

Prohlédněte si můj ceník

 

 

Webové stránky vždy aktuální

Možná, že jste měli, nebo ještě máte webové stránky, kdy je potřeba kvůli každé změně volat webmastera, který nemá stále čas, nebo se tvorbě stránek věnoval jako student a dnes se zabývá něčím úplně jiným. Vaše webové stránky jsou zoufale zastaralé, nabízejí akce na minulý podzim a z poptávkových formulářů přichází jen spam. Nabízím Vám dlouhodobou spolupráci a webové stránky založené na kvalitním redakčním systému, pomocí kterého snadno udržíte obsah vždy aktuální.

Doplňkové služby a komplexní řešení

„Komplexní řešení“ vypadá trochu nadneseně, ale díky k mé předchozí zkušennosti v oboru polygrafie a spolupráci se studiem DTP Futura Vám mohu nabídnout více, než jen web. Pokud potřebujete vytvořit firemní logo, vyrobit vizitky pro Vás, nebo Vaše zaměstnace, letáky, katalogy, firemní časopis jak tištěný, tak elektronický či celkový firemní styl, můžete s výhodou využít návaznosti všech mnou nabízených služeb. Mohu pro Vás dále vytvořit virtuální prohlídky, elektronické formuláře, zajistit perzonalizovaný tisk a další práce.