Tvorba webových stránek

poradím Vám, zařídím vše potřebné

Jaký typ webových stránek je pro Vás nejvhodnější?

Nabízím  jednoduché, nebo náročnější prezentační firemní webové stránky.  Jednoduché bývají statické stránky malého rozsahu, které nemění obsah příliš často. U dynamických si obsah mění zákazník sám, pomocí administračního rozhraní. Dynamické stránky mohohou mít mnoho funkcí, jako blog, galerii, obchod a další.

Svým zákazníkům doporučuji většinou administraci i pro webové stránky malého rozsahu, poněvadž pak je například změna telefoních čísel, nebo nabídky hračkou. Snažím se, aby ovládání bylo co nejjednodušší, intuitivní a snadno použitelné.

tvorba webových stránekJak probíhá tvorba webových stránek?

  • zjistím Vaše požadavky na fukčnost webu a design
  • vytvořím grafický návrh
  • nakóduji šablonu webových stránek
  • vytvořím funkční prototyp
  • dotvořím web na základě Vašich požadavků
  • provedu optimalizaci pro vyhledávače
  • spustím stránky pro veřejnost
  • zařadím stránky do katalogů např. Seznam, Google apod

Prohlédněte si můj ceník

Otázky a odpovědi

Co je to redesign ?

Pokud vám již nevyhovuje stávající vzhled Vaší prezentace, mohu jej zmodernizovat, nebo zcela přepracovat, podle Vašich požadavků.

Co je třeba k založení stránek?

Vlastní webové stránky, doména a webhosting. Vše pro Vás zařídím, zaregistruji, aby to pro Vás bylo maximálně pohodlné. Více v sekci tvorba webových stránek.

Domény, webhosting

Pokud nejste rozhodnuti, pomohu Vám s výběrem a registrací domény tak, aby splňovala některá (např. SEO) kritéria.

Po vytvoření je potřeba prezentaci přenést na webový server. Umísťuji webové stránky  k velkému a spolehlivému poskytovateli webhostingu. To je pro zákazníka velká výhoda, poněvadž má zaručeno rychlé připojení serveru a stává se majitelem všech přístupových práv ke svému webu, uživatelskému účtu, mailovým schránkám atd. Nejste tak na mě závislí a přitom využíváte mé podpory správce Vašich webových stránek.

Co je to SEO (optimalizace)?

Je důležité nejen mít internetovou prezentaci, ale také zajistit, aby jí zákazníci našli, aby se objevovala ve vyhledávačích na předních pozicích. Tomuto se věnuje SEO. Je to poměrně rozsáhlý soubor postupů jak zvýšit návštěvnost. Základní optimalizaci stránek provádím standardně.