Virtuální prohlídky

Tvorba virtuálních prohlídek hotelů, restaurací,  měst…

Vytváříme 3D panoramatické aplikace, kde si návštěvník může prohlédnout  lokalitu, interiér, nebo exteriér v rozsahu 360°. Virtuální prohlídka je interaktivní a zábavná forma prezentace Vašeho objektu, která má navíc skvělou informační hodnotu. Můžeme je přidat na Vaše webové stánky, i vyrobit prezentační CD pro Vaše zákazníky.

Pro koho jsou virtuální prohlídky vhodné

Pokud máte zajímavě zařízené prostory, může Vám virtuální prohlídka přivést další zákazníky. Máte hotel, restauraci, klub, bar, showroom? Pak jsou virtuální prohlídky právě pro Vás. Prohlídka hotelového pokoje  může návštěvníka přesvědčit k rezervaci. Stejně tak hosta atmosféra restaurace, či klubu. Možnstí využití je ale více. Lze zhotovit prohlídku spojenou nejenom s interiéry, ale i s venkovním okolím.

Vytvoření virtuální prohlídky

Spočívá v nafotografování sérií panoramatických obrazů, pro to zvlášť uzpůsobeným zařízením a jejich následné spojení do 360° panoramat. Pokud je místností nafotografováno více, lze mezi nimi přecházet přes tzv. „hotspoty“. U rozsáhlejších objektů je možno vytvořit mapku, aby bylo jasné, kde se právě nacházíte. Lze procházet i mezi více patry.
Kolonáda. Prohlédněte si prosím výsledek v ukázkách.

Důležité upozornění

Čas virtuálních prohlídek je nenávratně pryč. Já jsem je tu tento článek nechal jako připomínku minulých časů. Sice se s nimi ještě občas setkáte, ale většinou je to součást StreetView a jiných služeb. Kvůli nedostatku poptávky jsem je přestal dělat už před léty. Posledním hřebíkem do rakve jim byl zánik technologie Flash.