Virtuální prohlídky

objednejte si prohlídku čehokoli

Tvorba virtuálních prohlídek hotelů, restaurací,  měst…

Vytváříme 3D panoramatické aplikace, kde si návštěvník může prohlédnout  lokalitu, interiér, nebo exteriér v rozsahu 360°. Virtuální prohlídka je interaktivní a zábavná forma prezentace Vašeho objektu, která má navíc skvělou informační hodnotu. Můžeme je přidat na Vaše webové stánky, i vyrobit prezentační CD pro Vaše zákazníky.

Pro koho jsou virtuální prohlídky vhodné

Pokud máte zajímavě zařízené prostory, může Vám virtuální prohlídka přivést další zákazníky. Máte hotel, restauraci, klub, bar, showroom? Pak jsou virtuální prohlídky právě pro Vás. Prohlídka hotelového pokoje  může návštěvníka přesvědčit k rezervaci. Stejně tak hosta atmosféra restaurace, či klubu. Možnstí využití je ale více. Lze zhotovit prohlídku spojenou nejenom s interiéry, ale i s venkovním okolím.

Vytvoření virtuální prohlídky

Spočívá v nafotografování sérií panoramatických obrazů, pro to zvlášť uzpůsobeným zařízením a jejich následné spojení do 360° panoramat. Pokud je místností nafotografováno více, lze mezi nimi přecházet přes tzv. „hotspoty“. U rozsáhlejších objektů je možno vytvořit mapku, aby bylo jasné, kde se právě nacházíte. Lze procházet i mezi více patry.
Kolonáda. Prohlédněte si prosím výsledek v ukázkách.

Možností konečného zpracování je mnoho.

Výsledné grafické zpracování provedeme podle přání zákazníka a uzpůsobit lze téměř všechno – ovládací prvky, mapka, náhledové obrázky dalších místností atd. Virtuální procházka může být jednoduchá, jako na našem příkladu, nebo i velmi složitá a může téměř připomínat prostředí 3D počítačové hry. Cena se tedy liší podle náročnosti. Proto prosím, máte-li zájem, napište zhruba o kolik mistností, prostor, či exteriérů se jedná,  jakého jsou typu a my Vám pošleme předběžnou kalkulaci. Nebo zavolejte.

Působím především v Praze, ale zajedu i dál.