Portfolio

Thajské masáže Thip
Hatthathip

Thajské masáze Hatthathip provozuje pražská společnost Thipmasáž s.r.o. Druhou stránku společnosti Thipmasáž jsem založil na stejné šabloně.

Learn more
Deratek
Deratek

Firma Deratek se zabývá deratizací, dezinsekcí, dezinfekcí a podobně. Vyklízecí práce, štěnice, švábi, hlodavci, holubi … Design jsem uzpůsobil profilu společnosti. Tedy spíše strohý a praktický, ale profesionální design deratizační…

Learn more
Bara Print
Bara Print

Grafické studio v Praze. Tiskne na kvalitním plotteru samolepky, billboardy, polepy, etikety a další. Web z roku 2022.

Learn more
Martina Dimunová
Martina Dimunová

Webové stránky fotografky Martiny Dimunové, oceněné v roce 2021 prestižní cenou. Webové stránky jsem vytvořil roku 2021.

Learn more
Onlinepilates
Onlinepilates

Cvičte s cvičitelkou Kristýnou Karmazínovou. Onlinepilates jsou mnou převzaté stránky, přepracované, po velkém upgradu na začátku roku 2022.

Learn more
Holičství 21
Holičství 21

Stránky zaměřené na převážně mladší mužskou klientelu. Jasný až minimalistický vzhled, oživený žánrovými obrázky holičství.

Learn more
Ami Tex
Amitex

Rodiná firma, která šije polštáře a povlečení z mikroplyše. Webové stránky s eshopem a doručením vybraných produktů.

Learn more
Zajišťovací příkaz
Zajišťovací příkaz

Stránka pomáhá firmám, postiženým zajišťovacími příkazy. Pomáhá s návrhy a implementací preventivních opatření proti vydání zajišťovacího příkazu.

Learn more
Zrealizujeme montáže
Zrealizujeme

Montáž kuchyní IKEA, nábytek a dopňky do koupelen, stavební prác e a adalší služby.

Learn more
SCSA
SCSA

SCSA je především bezpečnostní služba, ale také provozuje střelnici, nebo autoškolu. Pomáhá s ochranou objektů, nebo osob. Zadáním bylo vytvořit reprezentativní a interaktivní web, který bude umožňovat přesměrování na různé…

Learn more